O Firmie Konkret

Steki

border

Steki sprzedajemy na rynek HoReCa, sieci, hurtowni oraz dla odbiorców indywidualnych. Na rynek krajowy i zagraniczny. W swojej ofercie mamy poszczególne steki w gramaturze standardowej, porcjujemy również w gramaturze według Zamawiającego. Produkt nasz prezentujemy w postaci próbek, pokazów kulinarnych połączonych ze szkoleniem.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.
_________________________

We sell steaks to the HoReCa market, chains, wholesalers and individual customers. For the domestic and foreign market. Our offer includes individual steaks in standard weights, we also portion them in weights according to the ordering party. We present our product in the form of samples and culinary shows combined with training.
We cordially invite you to cooperate.
Firma KONKRET Monika Strzałka została założona w roku 2004. Firma nasza powstała na bazie doświadczeń firmy KONKRET Zbigniew Stempień, która to produkcję steków zaczęła w roku 1998.Pierwszą wiedzę o produkcji steków zdobyła na szkoleniu w Stanach Zjednoczonych. Firma produkuje steki wołowe z długo dojrzewającej wołowiny z mięsa polskiego, USA oraz szkockiego. Zakład zakwalifikowany jest do sprzedaży na rynek krajowy i na rynek Unii Europejskiej. Do produkcji steków używamy mięsa o bardzo wysokiej jakości.


Podstawowe kryteria produkcji to:


Wszystkie elementy wołowe poddaje się dojrzewaniu (sezonowaniu).Po 30 dniach dojrzewania mięsa zaczyna się proces produkcji steków: krojenie, ważenie, czyszczenie, pakowanie vacuum, pakowanie w karton, mrożenie. Sprzedaż towaru odbywa się w postaci świeżej (1-4 stopni C) mrożonej (-18 stopni C i niżej)

Termin ważności produktu:
- świeżego to 14 dni,
- mrożonego 12 miesięcy
od daty produkcji.