O Firmie Konkret

Steki

border

Steki sprzedajemy na rynek HoReCa, sieci, hurtowni oraz dla odbiorców indywidualnych. Na rynek krajowy i zagraniczny. W swojej ofercie mamy poszczególne steki w gramaturze standardowej, porcjujemy również w gramaturze według Zamawiającego. Produkt nasz prezentujemy w postaci próbek, pokazów kulinarnych połączonych ze szkoleniem.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Firma KONKRET Monika Strzałka została założona w roku 2004. Firma nasza powstała na bazie doświadczeń firmy KONKRET Zbigniew Stempień, która to produkcję steków zaczęła w roku 1998.Pierwszą wiedzę o produkcji steków zdobyła na szkoleniu w Stanach Zjednoczonych. Firma produkuje steki wołowe z długo dojrzewającej wołowiny z mięsa polskiego, USA oraz szkockiego. Zakład zakwalifikowany jest do sprzedaży na rynek krajowy i na rynek Unii Europejskiej. Do produkcji steków używamy mięsa o bardzo wysokiej jakości.


Podstawowe kryteria produkcji to:


Wszystkie elementy wołowe poddaje się dojrzewaniu (sezonowaniu).Po 30 dniach dojrzewania mięsa zaczyna się proces produkcji steków: krojenie, ważenie, czyszczenie, pakowanie vacuum, pakowanie w karton, mrożenie. Sprzedaż towaru odbywa się w postaci świeżej (1-4 stopni C) mrożonej (-18 stopni C i niżej)

Termin ważności produktu:
- świeżego to 14 dni,
- mrożonego 12 miesięcy
od daty produkcji.